שיווק רוחני אפקטיבי

דיי, נמאס לי! כל ההדרכות על דפי נחיתה, כתיבה שיווקית, דפי מכירה, הפסיכולוגיה "שעובדת" על הלקוח והררי המיילים שהחליפו את הפליירים-כל זה כבר יצא לי מהאף. לא רוצה שילמדו אותי איך לכתוב, מה לכתוב, כמה לכתוב, שיהיה יעיל, קולע, ממוקד קהל יעד, משכנע, שימכור מבלי למכור. אוף! אני מתעייפת רק מלחשוב על זה . בשנתיים האחרונות  לאט לאט גיליתי  את הדרך שלי לשווק.

בתהליך שעברתי הבנתי משהו מאוד בסיסי שגם הוכיח את עצמו- שאם אני ממש רוצה, כל מה שאני צריכה הוא לבקש. ועכשיו אני מתכוונת לשתף אתכם והנחות אתכם צעד צעד מה עשיתי כדיי למשוך אליי לקוחות. ולא סתם לקוחות, אלא את אלו שהכי נכון עבורם ועבורי להגיע אליי. בשביל זה לא ממש הגדרתי קהל יעד, לא בחרתי נישה מאוד ספציפית וממוקדת שתעזור לי למשוך את קהל היעד שלי. אתם מבינים , אני מאלו שאוהבים לעשות גם וגם וגם במגוון כלים ושיטות והרעיון שאני צריכה לצמצם את עצמי כדיי לפרוץ דרך פשוט קומם אותי.
כי אני ניסיתי, באמת שניסיתי. ניסיתי לעבוד לפי  כל הכללים, להתמקד, לצמצם, לבחור נישה ומעצם הניסיון התברברתי תקופה כ"כ ארוכה שלא עשיתי כלום. כמוני יש עוד רבים וטובים. יום אחד פשוט היו לי שתי הארות:
1.הבנתי שאני יכולה לעשות הכול כל עוד אני מממשת את היעוד שלי ומצליחה לאפשר למה שיותר אנשים להתחבר לאופטימיות ושמחה, לבהירות ונוכחות של עוצמה בתוכם, לניצוץ האלוהי שבם. לאפשר להם להבין מי הם באמת מתחת לכל הדרמות והקשיים , להכיר את האור שבהם וללמוד לקבל ולהכיל אותו וגם ללמוד להיות קשובים לאור הזה בעודם יוצרים שינוי אמיתי וטוב בחייהם. זה שעל הדרך נפטרים ממיגרנות, לחץ הדם יורד , הסוכר מתאזן , הפרקים כמעט לא כואבים וכו'-זה רווח נוסף כי באמת שאני מאמינה שהכול אפשרי.
2.הבנתי שאני לא לבד. לא באמת. יכולתי לבחור- והיו לי כמה אפשרויות בחירה. השתיים הראשונות היו דיי ארציות-לעשות ברטר עם מישהו שהוא ספץ בשיווק שישווק אותי לפי כל הכללים או לשכור מישהו בתשלום שיעשה אותו הדבר. מניסיון כבר ידעתי שברטר לא יעבוד לאורך זמן והוא לא ממש אפקטיבי. האפשרות השנייה אמרה לי שעליי להתכונן להיפרד מסכום לא מבוטל של כסף וגם אז הייתה בי תחושה שלמצוא משווק מקצועי  שמחובר ממש לעולם הרוחני , שמבין את העשייה שלי זה לא פשוט.

רציתי משווק טוב, את המשווק האולטימטיבי ורציתי את השרות בחינם.
היי, אל תרימו גבה. קודם כל מותר לי ודבר שני גיליתי שזה אפשרי. אז מה עשיתי?
עשיתי שיווק רוחני אפקטיבי:

1.עצמתי את עיניי ודמיינתי את עצמי פותחת דלת ענקית ונכנסת דרכה אל חלל מואר בלבן פנינה, אל  אנרגיה נהדרת של שמחה ויצירה-אנרגית הבריאה, האנרגיה של בורא כל שישנו.

2.אפשרתי לעצמי לספוג מהאנרגיה הזו עד שהרגשתי שכל תא ותא בגוף שלי מואר וקליל. הרגשתי תדר מאוד חזק של אהבה ללא תנאי. הרגשתי בטוחה ומוגנת. אין ספקות ואין פחדים בתדר האנרגטי הנפלא הזה.

3.ניהלתי שיחה קטנה עם אנרגית הבריאה שבה הבטחתי להרפות ולשחרר את הכובד ולהתמסר לשליחות שלי

4. אח"כ ראיתי בתודעתי  את האהבה והתקווה והאופטימיות והשמחה וההרגשה שהכול אפשרי בצורתם האנרגטית, הגדלתי אותם פי מיליון וראיתי אז איך מתמגנטים אנשים אליי, לתדר שלי, פונים, מתקשרים בלי שום קשר למיקומם הפיזי. ואז גם ראיתי את השפע החומרי מגיע ביחד איתם. ההרגשה הייתה נהדרת. היה לי ברור שכך הוא בלי שום ספק.

5.הודתי על השפע בחיי, על כל הטוב שיש לי כבר והתחייבתי בפניי עצמי מידיי יום להתחבר לאנרגית הבריאה ולנקות מתוכי פחדים וספקות שעולים בי שעלולים לעכב את שפע הטיפולים והקורסים מלהיות. אני קוראת לזה-לשמור על התדר.

6.כן. הבנתי פתאום שלשמור על התדר הזה מלא האמון, האופטימיות והשמחה הוא זה שמאפשר לבורא וליקום להגשים עבורי את כל מה שאני רוצה.

וכך, מאז, אני מקבלת טלפונים, מצטרפים לרשימת התפוצה שלי כל יום מבלי שאני ממש מפרסמת או טורחת לפרסם, מצטרפים לחבילת טיפולים שרק חשבתי עליה ואפילו לא פרסמתי אותה בדרכים המקובלות. פנו אלי אנשים מהצפון, מהמרכז, ממתנס"ים. לימדתי את עצמי להתבונן וללכת עם מה שמתגבש בקלות, עם מה שזורם. והכי חשוב-לא צמצמתי אותי . להפך! אני רוצה להעניק עוד ועוד  כי אני אוהבת, פשוט אוהבת לראות אנשים מחייכים, מאושרים במרחב שלי.


תגובות

שיווק רוחני אפקטיבי — 14 תגובות

 1. ענת יקרה,
  אני כל כך מתרגשת מדבריך.
  גם אני כמוך מתלבטת זמן רב מהי הדרך הנכונה לשיווק עצמי ומרכולתי. גם אני למדתי כל שאפשר בשיווק אגרסיבי,כתיבה שיווקית, פייסבוק ועוד אך זה לא ממש הביא לי את השפע. השקעתי המון כסף,מחשבה וזמן והתאכזבתי ונשארתי אובדת עצות.וממש הערב החלטתי שצריך לפנות לבורא עולם ופשוט לבקש את כל שארצה, שישלח אלי את אלה שזקוקים לי ולתדר שלי, והינה אני מקבלת ממך, או מהבורא את התשובה כנכונה.
  מודה לך מעומק ליבי על המייל הזה שלך, כמה הוא נבון ונכון.
  מרגע זה והלאה אבקש מהמלאכים שלי שיתלו שלט ברקיע הגדול כדי שהנשמות יראו ויכוונו אלי למטרות ריפוי, שמחה ואהבה ואור גדול.
  תבורכי
  רוני

 2. יקירתי,

  הקשבת ללב שלך ועשית מה שנכון ביותר עבורך.
  וכשמקשיבים ללב…זה עובד.

  אוהבת ומעריכה
  אלונה

 3. ענת יקרה,
  תודה על השיתוף הכנה והמרגש. זה בהחלט נותן השראה.
  המשיכי בעשייתך המבורכת
  אוהבת
  אלה

 4. כל כך נכון ומדויק!
  לשם השמירה על המקצועיות אוסיף שכל התהליך של מיקוד (לדבריך – צמצום) והעבודה השיווקית האצרית, מרגיעים לנו את הצד ההגיוני (צד שמאל) של המוח, כדי לתת לצד היצירתי המחובר לרוחניות לפעול ללא הפרעה. העשיה הארצית אמורה להרגיע (מעייפת) את הפחדים והחששות המפריעים לנו לשמור על התדר.
  מי מאיתנו המסוגל ליצר ולשמור על התדר – זו דרך לברוא כל דבר בחיינו! מי שעדיין לא, יכול להעזר בשיטות הארציות – עד שיגלה את התגלית המדהימה שחלקת איתנו.
  תודה רבה ענת יקרה
  באהבה ענקית
  מיכל שלהבית אברהם – מבראשית לעסקים

 5. ענת יקירתי
  הכתיבה המדויקת שלך תמיד רגשה אותי, אי אפשר לדייק יותר גם את ההרגשה שלי בקשר לשיווק ולמימוש, תמיד הפריע לי הידיעה שאני צריכה למצוא את התחום המדויק בתוך העשייה וידעתי שזה לא נכון לי. אחרי שקראתי הבנתי בדיוק למה קשה היה לי עם "הדיוק" הזה
  אני שמחה מאד שמצאת את הדרך שהיא גם השראה גדולה בשבילי.
  תבורך דרכך ושתהיה שנה נפלאה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  הרבה אהבה נני

 6. מדהים, מדהים ושוב מדהים
  כ"כ נכון, קראתי והרגשתי שאני מתחברת בנימים
  בהצלחה לכולנו
  באהבה
  שרית

 7. ענת !!!
  כל כך מדוייק ומרגש!
  יש התכווננות, יש אמונה, ויש שיווק בצינורות היקום.
  ומה צריך יותר מזה??
  זה תמיד מדהים אותי מחדש!
  צריך לדעת מה לבקש באופן מדוייק לגמרי!
  כל הכבוד על הדרך
  תודה על השיתוף המדוייק והמרגש!
  אין כמוך!!!!
  נעה

 8. ענת יקרה,
  קראתי דברייך והתמלאתי בהתרגשות על תוכן הדברים שדברו אלי כחץ.
  תודה על הארה.
  שנה טובה וגמר חתימה טובה.
  תודה תודה,
  סימונה פלג

 9. ענתי יקירתי!!!
  את כל כך צודקת, בתחושה הפנימית שלי תמיד חשתי כך, אך האשמתי את עצמי בעצלנות או בחוסר מקצועיות, ועתה נתת לי אישור לאינטואיציות שלי.
  חוצמזה, את פשוט נפלאה! הדרך הרהוטה שלך לומר דברים, הפתיחות שלך הכתיבה הכל כך אישית שלך , אלו מתנות נפלאות שאת נושאת אתך ומשתמשת בהן בטבעיות רבה.
  את אכן גורמת אושר רב לאנשים שסביבך,
  ושוב עזרת לי מאוד!!!!
  תודה, אוהבת, ורד.

 10. היי ענת,

  את כל הטיפים רכשת מנסיון,כפי שנאמר"אין טוב יותר מבעל נסיון"
  אני עוסקת בתחום רפואה משלימה,כ-20 שנה.
  את כל מה שלמדתי בשווק,קטן על מידת הנסיון.
  לכן ההצלחה שלי, רכשתי מהנסיון וכל מה שכתבת אמיתי ונכון.
  יישר כח! להעביר הלאה וליישם…..תודה לך וחג שמח!!

 11. ענת יקירתי
  כל מידה חצובה בסלע, אני "רצה " כבר שבוע על מנת לקרוא בצמא את דבריך. וזה אחרי שיחות נפש שהרימו את נפשי. אני מאמצת את המלצותיך, שלרוב מוכיחות את תרומתן החיובית לנפש גוף ונשמה. בהצלחה
  נופיה

 12. מקסים! אימצתי את השיטה שלך לשיווק אמיתי והעפתי אמונות ישנות …
  תודה

 13. ערב מבורך לך ענת יקרה,
  קראתי את מאמרך בקשר לשיווק אנרגטי, מאוד אהבתי את עבודתך באמונה כל כך יפה,
  ומיד התחברתי לבורא כל שישנו ולאור נשמתי ועשיתי את התהליך שסיפרת עליו, והרגשתי צמרמורת חזקה במוח הימני אחורי, ואז בקשתי לקבל מסר מאת הבורא (אני משתמשת בע"ב שמות הקודש שדרכו אני מוסרת מסרים מאור הבורא ומכוח האותיות ושמות הקודש).
  ורציתי לשתף אותך במסר שהגיע עבורי, בגלל שזה כל כך דיבר על מה שהצגת ……….

  אותיות ה.י.י. מע"ב שמות הקודש
  פרספקטיבה: כוח השפע מוקרן לכיוונך וקרניו הזוהרות מעשירות את חייך. גם אם אינך יכול לדמיין את הרטטים הבלתי נראים הממלאים את החלל מסביבך, אתה יכול להרגיש את השפעותיהם על חייך.
  הכוונה: שיפור ביכולותיך הנבואיות והעל-חושיות מאפשר לך לחזות את העתיד. אפלת הזיכרונות הקשים מן העבר שקעה באדמה והפרתה אותה, והצמיחה ניצנים חדשים של שפע. אשפה נהפכה לזהב בתהליך של אלכימיה.
  שורה תחתונה: אתה עומד בפני תקופה של שינויים לטובה בקריירה ובכספים, דחף יצירתי ויכולת מוגברת להוציא מהכוח אל הפועל, והגשמה מוצלחת של רעיונותיך.

  תודה רבה רבה לך על מי שאת ענת עמרם יקרה….. [♥]

 14. הי ענת,
  תודה רבה על השיתוף הנדיב שלך, אנסה לאמץ את השיטה.
  אני בשלב של חזרה לעסק אחרי הפסקה שבה חזרתי להיות שכירה.
  העסק התחיל לזרום מעצמו רק בגלל שהייתי בתדר!
  עכשיו אני טיפה שוקעת, מתחילים שוב לעלות פחדים ישנים,
  ואני רואה איך הכלים השיווקיים נכונים רק למי שבלאו הכי נמצא בתדר הנכון.
  ז"א שבכל מקרה, אנחנו צריכים להיות בתדר של חיבור למהות שלנו כדי להצליח
  ולמשוך את מה שנכון לנו.

  תודה!
  עינת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.