כמה תובנות משימפי

שימפי הגורילה ומה שיש לו להגיד

אהה, אתם בני האדם חושבים שאתם כאלה חכמים. כל הזמן מחפשים דרכים 'לשפר' את מצבכם. שום דבר לא ממש טוב לכם, שום דבר לא ממש מספיק לכם. תמיד חסר לכם משהו, בד"כ כסף. בן דודי הבבון שלח לי הודעה שעוד חלקה טובה של עצי יער נכרתה בשביל …מה בדיוק? אתם לוקחים עץ גדול ועבה, מאוד נוכח. אתם כורתים אותו, כורתים את הענפים שלו, מהגזע אתם מייצרים נייר, הרבה נייר, עליו אתם מדפיסים כל מיניי פרוטרטים מיספרים וחתימות ומחליטים שזה הדבר שיעשיר אתכם, שזה הדבר שיעשה אתכם מאושרים.
פתאום יש לניירות הללו ערך, בלעדיהם אתם מרגישים אבודים. אתם אבודים?? הצחקתם אותי. בן דודי הבבון סיפר לי שכבר אין לו כמעט איפה לישון . בית הדירות האחרון ששהה בו התמוטט לאחר שהמסורים החשמליים שלכם עשו לו טיפול שורש. איזה בית דירות זה היה- גדול, נוח, ענפים אמיצים שנשלחים לכל מיניי מקומות ,הסתעפויות לצדדים ולגובה, כולו עשוי עץ מלא, חי, תמיד מחפש את האור, את השמש. והוא הצליח כי אף אחד לא אמר לו שהוא לא יכול ,שהוא תקוע באדמה, שאין לו לאן ללכת, שהוא נכה. אז הוא מצא דרך לגדול עוד ועוד כשהוא ניזון מכל השפע הטבעי האורגני שיש לאמא אדמה לתת ומהאוויר ואור השמש, מהגשם שירד. והוא לא רק לקח. הוא גם נתן: צל, פירות בלי סוף, מקום להישען עליו ולנוח, מקום לינה  לציפורים, לקופים, לסנאים, ללטאות וחרגולים. היו בו חיים שלמים, הרמונים. העץ הזה התאים את עצמו לכולם, הוא גדל על פי ביקוש. היה חסר מקום אז הוא שילח עוד כמה ענפים ויצר מצע נוח לדיירים נוספים. חיים שלמים הוא ניהל ,הרמוניים ומאוזנים עם זרימה טבעית של נתינה וקבלה, חמלה ושמחה. בן דודי הבבון אומר שהפך לנווד. הוא כבר יודע שבית הדירות הבא בטח יהיה זמני.
אתם שואלים מה איתי? אני גיליתי את החיים הטובים. אני למדתי להרפות. ממה? מהמרוץ המטורף אחריי כבוד, הצלחה, מעמד, קריירה, כסף, עבודה, אהבה.
אתם מבינים – תמיד ידעתי שכל מה שאני רוצה נמצא כבר פה, זמין עבורי, חינמי. אוליי אתם לא רואים בתמונה ששלחתי לכם אבל יש לי הספקה של ירוקים אנטי אוקסידנטים ממש משמאלי ,מימיני יש כמה עצי בננה. מאחוריי, קצת יותר רחוק מצאתי כמה קוקוסים. אני ישן בזולה מוצלת ומוסתרת ע"י כמה עצים ירוקי עד. אישתי והבן שלי מחכים לי שם. אנחנו מכבדים אחד את המרחב של השני.   מתיי שאני יכול אני עושה מדיטציה ומרגיש את האהבה של היקום אליי. אני מקפיד להודות לו כל הזמן על כל השפע שאני חיי בו. המוח שלי אוליי לא מפותח כמו המוח שלכם בני האדם אבל הלב שלי גדול ואוהב ויש בו מקום לכווולם.
גם אתם ראויים לשפע הטוב שיש ליקום להציע לכם. אינכם צריכים לעבוד קשה כדיי לקבל אותו ,אינכם צריכים להוכיח את עצמכם כדיי להיות ראויים לו, אינכם צריכים להרוס כדיי ליצור שפע. הוא כבר פה, זמין, חינמי, אוהב ומוכן עבורכם.
יבוא יום ותבינו שכל מה שאתם אמורים לעשות כדיי להנות ממנו הוא לאפשר.

שלכם באהבה
בן דודכם מדרגה עשירית
שימפי.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.