אודותיי

מה אני יכולה לספר על עצמי? אוליי משהו על הילדות שלי? על המשפחה? סה"כ אני אדם נורמטיבי לחלוטין עם משפחה נפלאה וחברים נהדרים. לכל אדם יש יחוד משלו, משהו שמבדל אותו מאחרים. על עצמי אני יכולה להגיד שאני אופטימית חסרת תקנה, תמיד רואה את חצי הכוס המלאה, תמיד מלאת תקווה, אוהבת לצחוק ואוהבת לעזור. אני מוצאת את עצמי נותנת עצות בסופר, או בתור בבנק ,או לחברות ,או לחברות של חברות. אוהבת במיוחד לראות איך אחרים פורצים דרך, מצליחים, עוברים דרך הפחדים שלהם ומגלים את היכולות והעוצמות שבהם. לרוב יכולה לראות את התובנות הצצות במצבים קשים שנדמה שאין בהם מוצא ובכך לתת תקווה . אני אוהבת לתת, אוהבת אנשים, אוהבת לחיות וגם מרשה לעצמי לפעמים ליפול, להרגיש מדוכדכת ועצובה.

היי, מה חשבתם? כולנו בני אדם, לכולנו אותה קשת של רגשות, כולנו נופלים וקמים. החוכמה היא להיות מודעים ולהבין שאנחנו תמיד יכולים לבחור לעבור מקשת הרגשות הפסימיים לאלו האופטימיים. פה היא הבחירה האמיתית שלנו.

מה עוד? כמובן,אני מתקשרת והילרית. בעלת עסק שנקרא "לשם שינוי-התמרה ב- 7 שלבים". מקנה כלים פרקטיים המאפשרים לאנשים להתחבר ליכולות הריפוי והתקשור הטבועים בם ולהשתמש בהם לעזור לעצמם בעצמם. מנחה קבוצות ויחידים לשינוי גישה וחשיבה ולהעצמה. בעלת תואר ראשון בבלשנות אנגלית ופילוסופיה. בוגרת קינסיולוגיה ומוח אחד, ביורגונומי, EFT ותטא הילינג.

אז איך הכל התחיל?

"תמצאי לך איזו נישה משלך, משהו שאת אוהבת." אמר לי אישי היקר. לימים היו המשפט הזה ועוד אחד או שניים נוספים  אור ירוק של 'צאי לדרך' בעולם של תמרורים אדומים.

נישה משלי היה עניין מורכב. עד אז היתה לי העבודה שלי ואח"כ הבית והילדים.  מין שגרה שכזו: עבודה-בית-ילדים,עבודה- בית-ילדים. רבים מכם, בוודאי ובוודאי שרבות מכן מכירות את הסיטואציה. שוויון הזכויות לא עשה לנו ממש טוב. היום אנחנו נדרשות לשאת בעול הפרנסה כמו האיש שלצידנו וכשאנחנו חוזרות הבייתה מיום עבודה ארוך ומיגע ממתינה לנו המשרה וחצי הנוספת שלנו שאיש לא מתנדב ממש לחלוק איתנו. חלקינו כבר למדנו לקחת עזרה חלקית בנקיון של פעם בשבוע- שבועיים אבל במשך השבוע כל שאר המטלות נשארות כשהיו:בישולים, כביסות, כלים,הסעות,מקלחות,סידור וארגון הביית ,קניות ו…  אם שכחתי משהו עימכם הסליחה, פשוט אני מניחה שכבר הבנתם לאן אני חותרת.

ובכן, בתוך כל השגרה העמוסה לעייפה הרגשתי צורך באמת למצוא את הנישה שלי, משהו שאני אוהבת, שמעניין אותי. לאחר שנים רבות של נתק מן העולם הפנימי שלי זו לא הייתה משימה קלה.

במשך 20 שנה עבדתי בפיננסים, עבודה קבועה ,משכורת קבועה,כסא קבוע.במשך שנים רבות עבדתי בתוך מרתף ללא חלונות או פתחי אוורור. חברותיי לעבודה ואני קראנו למקום "האגף הסגור". חוויתי אי שקט הולך וגובר ותחושה שאינני נמצאת במקום בו אני אמורה להיות. פחדתי לחולל שינוי ומשום שפחדתי נשארתי במקום שלא רציתי, בעבודה שלא אהבתי. עוד יותר לא אהבתי את עצמי על שאני מתעקשת להישאר היכן שלא טוב לי. המשכורת המשיכה להיכנס לבנק ואני נקלעתי למשבר אישי שהוביל אותי בסופו של דבר לחיפוש אחר האמת שלי.הבנתי שההשקעה הטובה ביותר היא בנכס האחד שאינו יכול לאכזב –בעצמי. למדתי תחומי טיפול רבים, נחשפתי לעולם אחר, בו החוקים רחבים ומאפשרים, גיליתי את  העולם הרוחני ומשם החל מסע מופלא של שינוי פנימי וצמיחה. לפני ארבע שנים  מצאתי את עצמי מחוץ למערכת הפיננסית , עם חזון ועסק שקראתי לו "לשם שינוי".

החזון שלי הוא למעשה הלב והמנוע של "לשם שינוי" והוא נבנה בתוכי תוך כדי התהליך שעברתי בחיי.

תמיד האמנתי שכל אדם הוא המרפא של עצמו. לכן בתוך העשייה העסקית שלי אני רואה חשיבות גדולה בהקניית כלים מעשיים המאפשרים לכם לעשות עבור עצמכם בעצמכם .

היום אני עוזרת לאחרים למצוא את האמת הפנימית  שלהם כדיי שיממשו אותה מתוך שמחה ולהט פנימי ומאמינה שכאשר האדם נמצא בנתיב הנכון לו , כל התמודדות הופכת אפשרית וקלה.